نحوه همراهی شما عزیزان با سامانه باوکیل

نحوه همراهی شما عزیزان با سامانه باوکیل

شرایط، الزامات و تعهدات استفاده از سامانه باوکیل

 

دسترسی و استفاده کاربر از سامانه باوکیل، مشروط به رعایت قوانین و ضوابط و شرایط این «قرارداد» است. شما با ورود به سامانه باوکیل، بدون هیچ‌گونه محدودیت و شرطی، قرارداد را پذیرفته و در صورت عدم موافقت با آن، لازم است استفاده از این سرویس را متوقف نمایید.

 

 • - اپلیکیشن های باوکیل صرفا ابزاری جهت تسهیل امور جاری وکلا و کارشناسان رسمی دادگستری است. هر اطلاعاتی در سامانه باوکیل با اراده و رضایت شما ثبت خواهد شد.
 • - سامانه باوکیل شامل اپلیکیشن های باوکیل و موکل است. با مجوزدهی از طرف وکیل، موکل می تواند محتوای پرونده خود را مشاهده کند.
 • - عضویت کاربران در سامانه باوکیل، به منزله قبول قوانین جمهوری اسلامی ایران از جمله قوانین تجارت الکترونیک است. ورود کاربر به سامانه باوکیل به‌ منظور استفاده از خدمات ارائه شده توسط سامانه باوکیل به معنای آگاه بودن و پذیرفتن قرارداد و همچنین سیاست‌های حفظ حریم شخصی سامانه باوکیل است.
 • - کلیه اطلاعات شخصی و پرونده های وارد شده در نزد سامانه باوکیل محرمانه بوده و سامانه برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران با بکارگیری اصول و اولویت های امنیتی ، همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ استفاده امن، راحت و خوشایند را به کاربران خود ارائه نماید.
 • - با وجود بکارگیری تمام شیوه های امنیتی در حفظ اطلاعات کاربران و حفاظت از اسناد و فایلهای ارسالی در  سامانه باوکیل، با اینحال تاکید می گردد از ارسال اسنادی که اهمیت فوق العاده ای داشته و فاش شدن آن زیانهای جبران ناپذیری دارد ، در هرکدام از بخشهای برنامه اعم از مدارک پرونده یا گفتگوی وکیل و موکل ، جدا خودداری نمائید.
 • - سامانه باوکیل یک سیستم مبتنی بر بانک اطلاعاتی است که با طراحی و پیاده سازی یک اتوماسیون اداری مکانیزه جهت ثبت پرونده‌های قضائی وکلا و کارشناسان رسمی دادگستری ایجاد شده است. باوکیل علاوه بر ثبت پرونده ها، با ایجاد بستر اینترنتی گفتگو، ارتباط میان وکیل و موکل ذیل هر پرونده را ساماندهی نموده و در تلاش برای کاهش پیگیری پرونده موکلین از وکلای خود است.
 • - سامانه باوکیل هویت شخصی کلیه کاربران خود اعم از وکیل،کارشناس یا موکل را محرمانه دانسته و اطلاعات شخصی، فایل‌های ارسالی و اطلاعات پرونده های قضائی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد اطلاعاتی را در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.
 • - مسئولیت هرگونه فایل و محتوای ارسال شده به سامانه برعهده کاربر است. اگر محتوای ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، سامانه باوکیل می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.
 • - حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.
 • - سامانه باوکیل به هیچ سازمان ، نهاد یا موسسه حقوقی وابستگی نداشته و صرفا یک پروژه خصوصی است.
 • - سامانه باوکیل تنها در صورت خرید اشتراک و تمدید دائم آن مسئولیت حفظ اطلاعات شما را بر عهده خواهد داشت، بنابراین در صورت عدم تمدید اشتراک به مدت یکسال ، کلیه اطلاعات ثبت شده کاربر بصورت خودکار از سامانه حذف خواهد گردید. همچین بازه حذف فایل های ذخیره شده کاربران بدون اشتراک ، 6 ماه خواهد بود.

 

 

Copyright © 2023 - تمامی حقوق برای گروه نرم افزاری باوکیل محفوظ می باشد